Kiosks: jaunumi

Šī ir vieta, kur atrodama informācija par jaunajiem un no Kioska izmestajiem ziņu portāliem un to nodaļām (kanāliem), izmaiņām to adresēs un struktūrā, par jaunajām saitēm. Tāpat šeit atrodama informācija par izmaiņām Kioska struktūrā un paziņojumi par pamanītajām kļūdām.

Otrajā kolonā - jaunumi un citas pārmaiņas dažādos ziņu portālos, kā arī Kioska reakcija uz tām. Ja jaunumi pievienoti bez īpašas piezīmes attiecībā uz Kiosku, tas nozīmē, ka jaunās nodaļas tiek iekļautas Kioskā, bet likvidētās - izmestas. Ja ir pieminēts, ka Kioskā iekļauta saite uz jaunu resursu, tas nozīmē, ka virsrakstus (ja tādi ir) no attiecīgā resursa Kioskā nav plānots rādīt. Ja nevariet atrast, kurā vietā Kioskā jaunie resursi ir pievienoti, skatiet izmantoto resursu lapu.

Pirmajā kolonā - visi pārējie jaunumi.


16.07.2010

Aparatūras problēmu dēļ līdz jūlija beigām vai augusta sākumam Kioskā nebūs jaunu ziņu un lappuses nereti vērsies ļoti lēni.

30.06.2010 - 1.07.2010

Atsākta Apollo ziņu ievietošana Kioskā (pagaidām ne visas nodaļas)

22.06.2010 - 30.06.2010

Atsākta TVNet un FinanceNet ziņu ievietošana Kioskā

12.09.2006

Kopš 26. aprīļa slēgts "Rīgas Balss" portāls. Daudzi "Rīgas Balss" raksti gan ir atrodami TVNet un Apollo portālos.

Kioskā vairs nav arī portāls eVide, jo tajā palikusi tikai interaktīvā daļa, bet pēdējais jaunais raksts parādījies 2005. gada novembrī.

30.03.2006

Laika ziņu lapā pazudušo meteo.lv laika karšu vietā ir informācija par laika apstākļiem, kas tuvākajās nedēļās vēl tiks paplašināta un uzlabota.

21.02.2006

Beidzot savesta kārtībā šīs lappuses labā kolona - nu tur ir arī pēdējo 9 mēnešu jaunumi.

17.01.2006

Kārtējās problēmas ar Latvijas Vēstneša lapām, kuru veidotāji nomainījuši pāradresēšanas kārtību no www.vestnesis.lv uz lv.lv. Kiosks centīsies iespējami ātri tikt galā ar šo problēmu. Atvainojamies par šī darba gaitā iespējamajām kļūdām un Kioska piesārņošanu kopš 20.decembra ar Vēstneša ziņām deviņkārtīgā apjomā, kā arī nepareizajām saitēm uz Vēstnesi kopš šī datuma.

9.12.2005

Latvijas Vēstnesis pēc pārtraukuma, kas saistīts ar izmaiņām laikrakstā atkal ir Kioskā. "Uz papīra" no 15.novembra "Latvijas Vēstneša B daļa" kļuvusi par pastāvīgu laikrakstu "Latvijas Vēstnesis Plus", kopš 16.novembra trešdienās iznāk jauns pielikums "Komersanta Vēstnesis". Savukārt Kioskā izrādījās tehniski pārāk sarežģīti sadalīt "Latvijas Vēstnesi Plus" pa tēmām, kā tas tika darīts ar "Latvijas Vēstneša B daļu". Citādi viss ir pa vecam, arī visi pielikumi ir Kioskā. Tos, kuri vēlas saglabāt grāmatzīmēs pielikumu vai Vēstneša nodaļu lapas, jābrīdina, ka šīs lapas piekārtotas attiecīgajam laikraksta/pielikuma numuram, un Kioskā zem "mājiņas" ikonas paslēptā adrese mainās līdz ar katra jauna numura parādišanos.

28.11.2005

Atrisināta problēma ar portāla E-pārvalde ziņu neparādīšanos Kioskā. Izrādas, ka galvenā lapa "tiek izsnigta" precīzi 60 sekundes pēc tās pieprasīšanas, bet Kioska progrmmatūra pie tik lielas pacietības pārbaudes nav bijusi radināta.

21.11.2005

Kopš šodienas Latvijas Vēstnesis ir krietni pamainījies. Kad Kiosks būs apguvis jauno Vēstneša struktūru, tā raksti te atkal parādīsies. Pagaidām tos meklējiet Vēstneša lapās.

1.-2.11.2005

Pašlaik Kioskā notiek 12.oktobrī pārkonstruētā Apollo portāla iekļaušana. Līdz ar to arī kā jaunumi redzamas vecas (ne tikai pēdējo nedēļu) Apollo ziņas.

30.06.2005

Jau pusgadu nav jaunu rakstu ON-LINE.LV / TERRA portālā. Tāpēc tas no Kioska tiek izmests.

17.05.2005

Līdz ar izmaiņām Apollo un SportsNews lapu kodā Kiosks kādu laiku šo portālu ziņas nerādīja. Tagad kļūme labota un pie šī vakara jaunumiem Kioskā atrodamas arī 507 Apollo un 167 SportsNews, no kurām lielākā daļa nemaz tik jaunas nav. Veikti labojumi BBI reģionālajām un baznīcas ziņām latviešu valodā, arī Kioska arhīvos.

4.04.2005

Kioskā tiek iekļauts laikraksts Telegraf krievu valodā, alternatīvās mūzikas jaunumi no alternative.lv un Liepājas jaunumi no liepajniekiem.lv.

31.03.2005

Kioskā tiek iekļauts Latvijas studentu vortāls StudentNet un žurnālu apskats Apollo E-kiosks. StudentNet sadalīts pa dažādām Kioska apakštēmām, bet Apollo E-kiosks atrodams tikai pie preses apskatiem.

9.03.2005

Kiosks pārvācas uz jaunu adresi - kiosks.lu.lv. Līdz ar to šodien ne vienmēr viss strādā pareizi.

7.03.2005 - 8.03.2005

Beidzot dizains nomainīts arī visās pārējās lappusēs, izņemot janvāra un iepriekšējo mēnešu arhīvus. Izmantoto resursu lapā tagad ir arī saites uz attiecīgajiem Kioska arhīviem.

4.03.2005

Delfos izveidots jauns kanāls Tehnika jeb "Delfi" un "Next" Tehnoloģiju vortāls jeb "Delfi Next". Līdz ar to arī slēgts kanāls "Tehnoloģiju ziņas". Vairāk par to lasiet "Delfi Next" jaunumu nodaļā. Jaunajā vortālā pagaidām gan vairums ziņu ir ļoti vecas vai ļoti ļoti vecas. Kioskā "Tehnoloģiju ziņu" arhīvi netiks izmantoti par pamatu jaunā vortāla arhīviem.

1.03.2005

Līdz ar nelielām izmaiņām sportsnews.lv lapu kodā 6 dienas jaunumu no šī portāla Kioskā nebija. Šovakar tie visi būs.

23.02.2005

Kiosks turpmāk rūpīgi sekos līdzi izmaiņām ziņu portālu kanālu un nodaļu nosaukumos. Tā kā līdz šim izmaiņas tika pamanītas nesistemātiski, šodien izmaiņas uzreiz 16 nosaukumos. Tiesa gan, neviena no izmaiņām nav būtiska.

14.02.2005

Misēkļi pēdējos divos šīsdienas Kioska izlaidumos. Arī turpmākajās dienās šīvakara ziņas Kioskā rādīsies neprecīzos laikos.

11.02.2005

Kioskā sāk nomainīties dizains, kas pagaidām ir tikai jaunizveidotajās statiskajās lappusēs: ieviests ziņu aktualitātes filtrs, kura pilnīgai izbaudaīšanai pārlūkam jāatbalsta javascripts; abas navigācijas rindas vizuāli savienotas utt.

5.02.2005

Kioskā tiek iekļautas Starptautiskā Neatkarīgā Informācijas biroja (BBI) ziņas latviešu un krievu valodā.

Ziņu nodaļā ieviesta jauna apakšnodaļa "Rīgas ziņas", Kultūras nodaļā - "Reliģija". Tuvākajā laikā ne jaunu apakšnodaļu ieviešana, ne jaunu ziņu portālu iekļašana Kioskā vairs nav paredzēta.

3.02.2005

Kioskā tiek iekļauts rus.tvnet.lv - TVNet krievu valodā, kurā vairums rakstu atšķiras no tiem, kas sastopami TVNet latviešu versijā. Arī šoreiz dienu un stundu lapās parādīsies tikai tās ziņas, kas šajā portālā vēl nebūs bijušas šo pēcpusdien, kad rus.tvnet.lv iekļauts Kioskā. Citās lapās pārējās (vecās) ziņas no galvenajām (ne arhīva) rus.tvnet.lv lapām parādīsies ar šodienas datumu.

Kioska "Ziņu" nodaļā ieviesta jauna apakštēma "Preses apskati", kas domāta īsiem apskatiem daudzpusīgai presei, kas stingri neietilpst nevienas citas Kioska apakštēmas rāmjos. Daļa no šīs apakštēmas nodaļām paliks arī savās iepriekšējās, visai piemērotajās apakštēmās.

1.02.2005

Kioskā tiek iekļauti
rus.delfi.lv - Delfi krievu valodā, kurā vairums rakstu atšķiras no tiem, kas sastopami Delfi latviešu versijā. Lai aiztaupītu lasītājiem prieku redzēt 1000 jaunus rus.delfi.lv virsrakstus vienā lapā, tie Kioska lapās, kas apkopo pēdējo stundu un diennakts ziņas, neparādīsies, bet būs atrodami ar meklētāju, kā arī attiecīgajiem rus.delfi.lv kanāliem veltītajās Kioska lapās un nedēļas un februāra apkopojumos, visi - ar 1.februāra datumu,
eVide (pazīstams arī kā Delfi eVide) un
building.lv (pazīstams arī kā Delfi būvniecība).

Diemžēl ar rus.delfi.lv ieviešanu nevedas tik labi, kā gribētos, tāpēc šodien Kioskā ir visādas aplamības, kas attiecas uz Delfiem gan latviešu, gan krievu valodā. Iespējams, ka daļa no vakardienas Delfu rakstiem Kioska stacionārajās lapās ir pazuduši uz neatgriešanos.

31.01.2005

Kioskā tiek iekļauti ON-LINE.LV / TERRA zinātnes jaunumi un pirms pāris mēnešiem dzimušie SportsNews "bērni": Futbols.lv (latviešu valodā) un FootBall.lv (krievu valodā).

Ziņās 21:30 ieviesusies kļūme ar latviešu burtiem ar diakritiskajām zīmēm. 1. februāra ziņās 1:30 visi šī izlaiduma raksti atkārtosies un būs normāli izlasāmi.

25.01.2005 - 31.01.2005

Milzumdaudz izmaiņu portālu kanālos un to nodaļās, tajā skaitā nomainīta lielākā daļa no Apollo un TVNet Izklaides. Turpmāk izmaiņas vairs nenāks vienā lielā blāķī, bet tiks rūpīgi sekots līdzi visām izmaiņām, un tās arī precīzi tiks atainotas šajā lappusē. Ja kāds no Kioskā izmantoto portālu kanāliem vai to nodaļām Kioskā turpmāk neparādās 10 dienu laikā (jūlijā un augustā - 40 dienu laikā), tad visticamāk, ka Kioska jauno nodaļu meklētājs jaunumu nav pamanījis, un Kioska adinistrators jau iepriekš pateicas par Kioskā neesošā resursa paziņošanu uz Kioska kontaktadresi.

21.01.2005

Būtiski izmainīta Kioska meklētāja sintakse, tuvinot to citos meklēšanas servisos pieņemtajām. Taču joprojām netiek aizmirsta latviešu valodai specifiskā vārdu konstrukcija. Īsi sakot - nāksies lietot zvaigznītes un pēdiņas. Ja patiks - arī Kioska meklētājam specifiskos punktus. Precīzāk lasiet palīdzības lapā.

19.01.2005

Stacionārajās lapās saitei uz šo jaunumu lapu būs klāt tās pēdējo jaunumu datums, lai lasītājs zinātu, vai vērts te atkal iegriezties.

13.12.2004

Krietni papildināta palīdzības lappuse. Tai pievienots aktuālais Kioskā tieši izmantoto portālu un to resursu saraksts, kas dinamiski mainīsies līdz ar atbilstošajām izmaiņām Kioskā.24.09.2008

Jaunumi FinanceNet portālā.

Kioskā pēc ilga pārtraukuma atkal ienāk Latvijas Mūzikas informācijas centra ziņas.

19.-23.09.2008

Daudz jaunumu rus.Delfi portālā. Izlabota kļūda, kuras dēļ Kioskā ilgu laiku nerādījās daļa no rus.Delfi nodaļām. Līdz ar to Kioskā daudz vecu rus.Delfi jaunumu. Ķeburainajiem virsrakstiem Kioskā 23.09 16:20 pie rus.Delfi un Delfi ziņām nepievērsiet uzmanību. Tie salasāmi (pie tam tikai tur, kur vajag) parādās 21:20.

17.-19.09.2008

Daudz jaunumu rus.TVNET portālā.

11.09.2008

Jaunumi (nu jau pavisam svaigi) TVNet portālā.

10.09.2008

Izlabota kļūda, kuras dēļ Kioskā ilgu laiku nerādījās Biznes & Baltiya ziņas. Līdz ar to kā jaunumi Kioskā parādās daudzas vecas Biznes & Baltiya ziņas.

5.-10.09.2008

Daudz jaunumu Delfi portālā. Izlabotas kļūdas, kuru dēļ Kioskā ilgu laiku nerādījās ziņas no daudzām Delfu nodaļām. Līdz ar to kā jaunumi Kioskā parādās daudzas vecas Delfu ziņas.

27.-4.09.2008

Daudz jaunumu Apollo portālā.

14.-28.08.2008

Daudz jaunumu TVNet portālā.

21.08.-31.10.2007

Daudz jaunumu Delfi, Apollo, TVNet, Sportsnews portālos.

29.04.2007

Jaunumi Apollo portālā

1-.6.02.2007

Daudz jaunumu Delfi, Apollo, TVNet portālos.

28.-29.09.2006

Delfi portālā kanālu "Next" nomainījusi Tehnika, kur no vecā kanāla saglabāta tikai jaunumu nodaļa. Šīs izmaiņas notikušas pirms pusgada. Jāpiebilst, ka pirms pusotra gada ar "Next" tika aizvietotas "Tehnoloģiju ziņas".
Izveidots kanāls Vēlēšanas 2006 ar vairākām nodaļām, no kurām Kioskā redzamas tikai tās, kurām var prognozēt papildināšanu.
Izveidots kanāls (temats) Delfi tūrisms ar trim nodaļām.
Nodaļa "Delfi Autosports > Autosports Pasaulē" papilddināta ar apakšnodaļām F3 un Cross Country.
Kanālā "Kultūra un izklaide" jauna nodaļa - Arsenāls. Likvidētas nodaļas "Kultūra un izklaide > Klubu kultūra", "Hokeja čempionāts" ar apakšnodaļām, "Sports > Turīna 2006", "Sports > Foto galerijas", "Sports > Aktīvā atpūta", "Delfi sievietēm > Migrēna".

Portālā rus.Delfi jauns kanāls Выборы-2006 ar vairākām nodaļām, no kurām Kioskā būs tikai dažas. Jaunas nodaļas: Развлечения > Путешествия un futbolam veltītā Спорт > Премьер-лига.
Likvidēts kanāls DELFI Man ar vairākām nodaļām. Likvidētas nodaļas Новости дня > Происшествия, rus.Delfi > Спорт > Турин-2006 un rus.Delfi > Наука и технологии > Обзоры.
Nodaļu "Новости дня > Криминал" tagad sauc Новости дня > ЧП и криминал.

26.09.2006

Pēc nepilna gada pārtraukuma Kioskā atkal redzamas eSports ziņas. Lai nepiesārņotu Kiosku ar veciem jaunumiem, pēdējo stundu apkopojumā vecās ziņas nebūs atrodamas. Meklēšanā un eSporta nodaļām veltītajās Kioska lapās vecie raksti (t.i., tie, kuri šobrīd ir starp katras nodaļas 5 svarīgākajiem un 14 jaunākajiem rakstiem) būs atrodami apmēram ar tādu datumu, kāds ir attiecīgās eSporta nodaļas jaunākajam rakstam. Kioska diennakšu apkopojumos būs tikai to nodaļu vecās ziņas, kurās šodien vai vakar bijis kāds jauns raksts.

25.-26.09.2006

Pēc nelielām Apollo dizaina izmaiņām 19. septembrī Kioskā neienāca izceltie raksti (tie, kas ir ziņu lapu augšējā pusē) un daļa pārējo rakstu. Tagad problēma novērsta un visi šie raksti parādījušies Kioskā 25. septembra pēdējā un 26. septembra pirmajā Kioska izlaidumā.

13.09.2006

TVNET portālā jaunas nodaļas: Izklaide > Kino un TV > Arsenāls, Izklaide > Kino un TV > Baltijas pērle, Sports > Pasaules kauss futbolā, Sports > Pasaules kauss futbolā > Ziņas, TVNET Auto > Autosports > Offroad > Le Mans, TVNET Vīriešiem > Attiecības > Sekss, TVNET Vīriešiem > Attiecības > Ģimenes būšanas, TVNET Vīriešiem > Dzīvesstils > Etiķete, Izklaide > Mūzika > Video/Audio > Demo skapis, Ārvalstīs > Konflikts Libānā. Uz jauno nodaļu Izklaide > Mūzika > LMK tops Kioskā tikai saite.
Likvidētas nodaļas: Izklaide > Kino un TV > Filma "Rīgas Sargi", Izklaide > Rentgens (ar visām četrām apakšnodaļām), Sports > Rīga 2006 > Ziņas.
Izmaiņas kanālā "Sports": pēc pusgada pārtraukuma atgriezusies nodaļa "Ziema", kuru tagad sauc Ziemas sports. Uz to pārvietotas apakšnodaļas, kas bija nodaļā "Olimpiskās spēles", kā arī izveidotas jaunas apakšnodaļas: Kalnu slēpošana, Daiļslidošana, Skeletons. Neliela daļa rakstu neatrodas atbilstošajās apakšnodaļās, bet gan tieši nodaļā "Ziemas sports".
Sīkas pārbīdes: "Izklaide > Mūzika > Mikrofons 2005" ir ievietots dziļāk - zem "Video/Audio" apakšnodaļas, "TVNET Auto > Autosports > Dakāra" - zem "Offroad" apakšnodaļas.

13.09.2006

rus.TVNET portālā jaunas nodaļas: Online-TV > 24 часа, Online-TV > Degpunkts (LNT), Развлечения > Видео/аудио.
Likvidētas nodaļas: Online-TV > Новoсти, Online-TV > Новoсти > Рига On-Line, Online-TV > Новoсти > LTV Панорама, Online-TV > Обзор недели, Развлечения > Фото-модель года.
Nedaudz izmainīti nosaukumi piecām kanāla "Авто" nodaļām.

12.09.2006

Kopš 30. marta izmaiņām rus.TVNET portālā Kioskā ienāca tikai "Ziņu" nodaļas ziņas. Problēma ir atrisināta, līdz ar to šovakar Kioskā ļoti daudz vecu rus.TVNET ziņu.

Portālā "Nams 24" nodaļas "Tirgus ziņas" vietā līdzīga satura nodaļa Aktualitātes nozarē. Likvidēta nodaļa "Aktualitātes reģionos".

12.05.2006

Jaunas pasaules hokeja čempionātam veltītas nodaļas: TVNET > Sports > Rīga 2006 > Ziņas, Delfi > Hokeja čempionāts > Ziņas, Delfi > Hokeja čempionāts > Intervijas. Turnīra tabulas, vēstures atskatus, attiecīgās lappuses krievu valodā skatiet pašos portālos. Kioskā citas ar čempionātu saistītas saites nav iekļautas.

Apollo > Sports > Hokejs 2006 sadalīts pa nodaļām: Apollo > Sports > Hokejs 2006 > Jaunumi, Apollo > Sports > Hokejs 2006 > Intervijas, Apollo > Sports > Hokejs 2006 > Fanu zona. Apvienotas abas Apollo > Sports > Hokejs apakšnodaļas. Kioskā jaunā nodaļa turpinās apakšnodaļas "Aktualitātes" arhīvu.

3.03.2006

Pamatīga Delfi Autosports reorganizācija un apvienošana ar www.f1.lv. Jauns dizains. Rallija nodaļa sadalīta rallija un standartauto nodaļās. "Cits autosports" nosaukts par "Autosports Pasaulē" un sadalīts daudzās apakšnodaļās. Likvidēta Dakaras nodaļa. Jaunas adreses visām nodaļām. Vecās ziņas (līdz februāra vidum) vairs nav pieejamas, tāpēc arī vairs nav Kioska meklēšanas datubāzē.

rus.Delfi > DELFI Woman nomainīta adrese un izveidots savs, no pārējā rus.Delfi atšķirīgs dizains. Nodaļu un veco rakstu adreses mainītas, bet vecie raksti lasāmi gan vecajās, gan jaunajās adresēs. Izveidota jauna nodaļa Фотомода.

Dienas Izklaide un TV Diena apvienotas un gan laikrakstā, gan Online turpmāk būs TV Izklaide. No vecās Izklaides pazudušas teātra, mākslas, klasiskās mūzikas un dažas citas nodaļas, toties TV daļa sadalīta vairākās nodaļās.

21.02.2006

Apollo portālā jauna nodaļa: Sports > Turīna 2006 ar vairākām apakšnodaļām, arī ar Kioskā neiekļautām rezultātu un vēstures lapām. Pēc vairāku mēnešu atpūtas atgriezusies nodaļa Sports > Banku basketbols, tikai citā adresē un ar citām apakšnodaļām.

17.02.2006

Izmaiņas rus.TVNET > Авто kanālā: izveidotas nodaļas Мой авто un Вокруг авто > Автопринадлежности, galerijas izņemtas no kreisās navigācijas un meklējamas zemāk, Dakaras nodaļa tagad ir apakšnodaļa autosporta nodaļai.

Izveidota nodaļa rus.Delfi > Новости дня > Радиоблог, kas ir Delfi un radio Mix FM 102.7 kopprojekts - ironisks blogveidīgs dienas notikumu apskats.

Portālā Biznes & Baltiya likvidētas vai pusgadu nav papildinātas un līdz ar to izmestas no Kioska nodaļas Рейтинги, Регионы un Латвия & Россия.

16.02.2006

Rīgas Balsī jauna nodaļa - Ārrīga saimnieko. Nodaļu "Ārzemes" tagad sauc Ārzemēs. Likvidētas sekojošas nodaļas: "Ziņas", "Rīgas Dome", "Rīga mācās, Rīga strādā", kā arī "Reportāža" (uz kuru Kioskā bija tikai saite) un trīs nodaļas, kurās Kiosks tā arī nekad nebija pamamanījis rakstus.

Pagājušruden "vīriešu nodaļas" tika ieviestas abos galvenajos krievvalodīgajos portālos. Nu tiem seko arī TVNET Vīriešiem ar vairākām apakšnodaļām, kas tāpat kā to idejiskās priekšteces, sadalītas dažādās Kioska nodaļās, bet "Galerijas" un "Dienas bilde" līdz Kioskam nenokļūs.

15.02.2006

Portālā "SportsNews" nodaļu "Olimpiāde-2004" (latviešu un krievu valodās) vietā ir līdzīgas nodaļas Olimpiāde-2006 ar līdzīgām apakšnodaļām.

Portālā "Nams 24" jauna nodaļa Atbildes uz jautājumiem. Pēc pāris mēnešu pārtraukuma atgriezušies Portāla jaunumi. Likvidēti "Ekspertu viedokļi". "Aktualitātes reģionos" vairs nav atrodamas no "Nams 24" jaunumiem, bet Kioskā ties atstātas, jo tur mēdz parādīties jaunas, citur neesošas ziņas.

Jauna saite uz TVNet atbalstītajām City24 nekustamā īpašuma ziņām. Iespējams, vēlāk tās Kioskā būs ne tikai kā saite.

Pēc gada pārtraukuma Kioskā atgriezusies "Biznes & Baltiya" nodaļa Бизнес-контакты

FootBall.lv divas jaunas nodaļas: Сборные Латвии > Молодежная un Чемпионат Риги.

Likvidēti NRA pielikumi "Biznesa Jaunumi" un "Hedvigas avīze".

Likvidēta "The Baltic Times" nodaļa "Summer Events", uz kuru Kioskā bija saite.

14.02.2006

Apollo izveidota nodaļa Izklaide > Mūzika > Eirovīzija 2006. Likvidētas nodaļas "Izklaide > Mūzika > Bildēm - 20" un "Dzīve > Kultūra > 100 g kultūras", kā arī E-kioska apakšnodaļas "Boot", "e-pasaule", "Terra", "Mistērija", "Mīklu Omnibuss", "Zviedru Mīklas", "Labirints", "Kurš Uzsauks?".

Adreses mainījušas TVNET kanāla "Latvijā" nodaļas. Neliela pārkārtošanās TVNET galeriju sistēmā. Nodaļa "Mājdzīvnieki" ar visu savu apakšnodaļu pārcēlusies uz kanālu "Zaļā zeme". Izveidota nodaļa Sports > Olimpiskās spēles ar vairākām apakšnodaļām, starp kurām ir arī kopā ar vecajiem, neolimpiskajiem rakstiem pārceļojušais "Hokejs". Online-TV kanālā jaunas nodaļas: LNT > Basketbola pasaule, LNT > Degpunktā, LNT > Spicie triki, LNT > LNT Ziņas > Latvieši Īrijā, LNT > LNT Ziņas > Bērni bez ģimenes, TV5 > Medline Info, TV5 > Auto ziņas > Dakaras rallijs. Likvidētas nodaļas "Latvijā > Reklāmraksti", "Izklaide > Kino un TV > Lielais Kristaps", "Online-TV > LTV1 > Panorāma", "Online-TV > TV5 > Rīga On-Line" un "Sports > Ziema", kā arī nodaļas, uz kurām Kioskā bija tikai saite: "Talantu Aģentūra", "Ziņas > Ziņu blogs", "Izklaide > Afiša".

TVNET Auto Autosporta ziņas no ziņu apakšnodaļas pārtapušas par atsevišķu nodaļu ar vairākām jaunizveidotām apakšnodaļām. Vēl TVNET Auto "ziņu" nodaļā "Tirgus ziņas" pārsauktas par "Ārzemēs" un "Ziņas Latvijā" - par "Latvijā", kā arī likvidēta "Auto statistika". TVNET Auto atgriezusies nodaļa Par un ap auto > Speciālista padoms un izveidota nodaļa Sieviete un auto.

13.02.2006

Delfi izveidots jauns kanāls TOXIC extreme. Kanālā "Sports" trīs jaunas nodaļas: Aktīvā atpūta, Sporta vēsture, Turīna 2006, kā arī pēc ilga pārtraukuma atgriezusies nodaļa "Foto galerijas". Jauna nodaļa Ziņas > Latvijā > Zaļā lapa. Nodaļa "Savādi gan" pārceļojusi no kanāla "Pasaules ziņas" uz "Kultūra un izklaide". No "Auto Delfi" galvenās navigācijas izmestas gandrīz gadu neatjaunotās autosporta nodaļas apakšnodaļas, kas gan atrodamas šī kanāla lapā zemāk, pie tam analogas aktuālas nodaļas atrodamas kanālā DELFI Autosports. Likvidētas arī nodaļas "Kultūra un izklaide > Avantis stipendija", "Delfi sievietēm > Delfi ķēķis > Veiksmes stāsti" un "Delfi sievietēm > Horoskopi".

rus.Delfi izveidots kanāls Форум, uz kuru Kioskā ievietota saite. Likvidēta nodaļa "Пресса > Коммерсант Baltic Daily". Nodaļa "Спорт" no kanāla "Новости дня" pārveidota par atsevišķu kanālu, kas sastāv no trim jaunām nodaļām.

rus.TVNET izveidota nodaļa Авто > Женщина и авто. Likvidēta nodaļa "Развлечения > Остров искушений".

Jaunas nodaļas Telegraf portālā: Лента новостей, Автосалон > Телеграфной строкой, Формула шпионажа, Спецприложения > Новая Газета, История, Вакансии, Удивительный мир, Dolce vita, Без рецепта, Фитнес и красота, Качество жизни, Наука и техника, Женское счастье, Город, Спор-клуб. Nodaļu "Международная жизнь" tagad sauc "Мировой контекст", nodaļu "Окно в Европу" - "Европа" Trijās atkalizveidotās nodaļās ir tikai ļoti veci raksti, tāpēc tās nav ievietotas Kioskā.

10.02.2006

Pārkārtojums portālā Telegraf - nodaļās vairs netiek dublēti to apakšnodaļu raksti. Nodaļas "Общество > Криминал" vietā ir līdzīga nodaļa Преступление и наказание, kuras Kioskā tiek liktas kopējā arhīvā. Likvidētas visas 17 nodaļas "Спорт" apakšnodaļas un visas četras nodaļas "Культура" apakšnodaļas, kā arī sekojošās apakšnodaļas: "Общество > Регионы", ""Общество > Женский альбом", "Письма читателей > Дума народная", "Письма читателей > Авто", "Письма читателей > Здоровье", "Письма читателей > Zooклуб", "Бизнес и финансы > В помощь бухгалтеру", "Бизнес и финансы > Телеграфной строкой", "Международная жизнь > Телеграфной строкой".

9.01.2006

rus.TVNET jauna nodaļa: "Авто > Дакар"

8.01.2006

Delfos jauna nodaļa: Delfi Autosports > Dakara ar četrām apakšnodaļām.

6.12.2005

Likvidētas portāla "Nams 24" nodaļas "Preses apskati", "Aktualitātes nozarē", "Portāla jaunumi". Šo nodaļu raksti vairs nav atrodami. Visas pārējās "Nams 24" nodaļas un to raksti ir mainījuši adreses un Kioskā ir atrodami tikai caur meklētāju.

Portālā Biznes & Baltiya jaunas nodaļas: Здоровье, Куда вложить деньги, Слово редактора, Геополитика, Событие недели, День в истории бизнеса, Пятая колонка. Nodaļu "Латвия & Евросоюз" tagad sauc "Балтия & Евросоюз".

Portālā FootBall.lv jauna nodaļa - Наши легионеры. Likvidēta nodaļa "Любители"

Jaunas saites Kioska futbola sadaļā Futbols.lv > Latvijas čempionāts > Kalendārs un rezultāti un Latvijas amatieru futbola līga.

Divas Futbols.lv nodaļas ("Jauniešu futbols" un "Latvijas kauss") vairs nav atrodamas šā portāla navigācijā, bet Kioskā tiek atstātas, jo tajās parādās jauni raksti.

2.12.2005

Portālā Telegraf jaunas nodaļas: Спецприложения > Латвия - Франция, Спецприложения > Латвия - Беларусь, Спецприложения > Латвия - Германия, Спецприложения > Недвижимость-2005, Специальный репортаж > Горячая тема, Специальный репортаж > Русские острова, Общество > Регионы, Письма читателей > Площадь несогласия, Документальный сериал, Документальный сериал > Сладкие плоды власти, Документальный сериал > О чем рассказал Лавент?, Документальный сериал > Любовь по-кремлевски, Документальный сериал > О чем молчал Лавент?. Apakšnodaļa "Общество > Квартирный вопрос" tagad ir atsevišķa nodaļa. Apakšnodaļa "Карьера" pārceļojusi no nodaļas "Общество" uz "Образование".

Portālā StudentNet jaunas nodaļas: "Bildēm" - 20 un "Rīgas ritmi". Nodaļu "VIP Zona" tagad sauc "VIP kolonna". Likvidēta nodaļa "Tribīne".

Portālā Chas likvidētas nodaļas "Мегаполис", "Известия", "Комсомольская правда".

30.11.2005

Rīgas Balsī jauna nodaļa Karjera un izglītība. Nodaļu "Populāra cilvēka mīļākā anekdote" tagad sauc Anekdote pie tam tajā beidzot pamanīti raksti, un tā iekļuvusi Kioskā. Cita jauna nodaļa - "Mājas lapa" līdzīga, bet pretēja iemesla dēļ Kioskā nav iekļuvusi.

Portālā Telegraf nodaļu "Спорт > Шахматы" tagad sauc "Спорт > Шахматы, шашки".

28.11.2005

Portālā BBI jauna nodaļa - Nekustamie īpašumi ar trim apakšnodaļām. Līdzīgs jaunums arī portāla krieviskajā versijā.

Portālā "Nams 24" jauna nodaļa - "Preses apskati"

Likvidēta Apollo nodaļa "Izklaide > Mūzika > Fonotēka".

Portālā "SportsNews" abās valodās pa trim jaunām, Latvijas pilsētām veltītām nodaļām. Tā kā ziņu tur pagaidām nav, nodaļas Kioskā pagaidām neparādīsies.

24.11.2005

Jaunas Delfi nodaļas: Delfi Next > HighEnd > First Look, Delfi Next > HighEnd > Jaunumi, Delfi Next > HighEnd > Test, Kultūra un izklaide > Avantis stipendija, Auto Delfi > Raksti > Labāk jaunu auto?, Auto Delfi > Raksti > Drausmīgākais auto, Delfi sievietēm > Delfi ķēķis > Tiem, kas tievē, Delfi sievietēm > Delfi ķēķis > Veiksmes stāsti, Delfi sievietēm > Delfi ķēķis > Jautā ekspertam!. Likvidēti kanāli un nodaļas "Kultūra un izklaide > Aktīvā atpūta", "Delfi sievietēm > Sirdslietas > Randiņi", "DELFI versijas", "DELFI sarunas", "Konferences", "Sports > Futbola virslīga". Adresi mainījis kanāls "Versijas". Nodaļas "Pasaulē > Kaimiņvalstīs" vietā ir nodaļa Pasaules ziņas > Baltijā, "Pasaulē > Briesmu lietas" vietā - Pasaules ziņas > Degpunktā. Abos gadījumos Kiosks turpina veco nodaļu arhīvus ar jauno nodaļu ziņām. Nodaļu "Pasaules ziņas" tagad sauc "Pasaulē", "Nacionālās ziņas" - "Latvijā", "Delfi sievietēm > Delfi ķēķis > Uzturs" tagad sauc "Delfi sievietēm > Delfi ķēķis > Veselīga uztura ABC". "Delfi sievietēm" vairs nav sava foruma - tas pievienots kopējam Delfi forumam. Daļēji nomainīti kanālu nosaukumi (t.i., dažviet Delfos ir vecie, dažviet - jaunie): "Vox Populi" -> "Tribīne", "Video ziņas" -> "Dienas video".

22.11.2005

Jaunas TVNET nodaļas: Izklaide > Kultūrvide > Uzmet aci!, Izklaide > Kultūrvide > Ekspozīcijas, Izklaide > Kultūrvide > Teātris, Izklaide > Kultūrvide > Intervijas, Online-TV > LNT > Eiroports, Online-TV > LNT > Mājokļa jautājums, TVNET Mājas > Atbild speciālists, TVNET Mājas > Ārpus pilsētas, TVNET Mājas > Tehnika, Sports > Rokasbumba, Izklaide > Kino un TV > Lielais Kristaps, Izklaide > Mūzika > Video/Audio, Sievietēm > Stils > Aksesuāri, Sievietēm > Dzīve > Jautā psihologam, Sievietēm > TESTI, Sievietēm > MAKSAS RAKSTI.
Jaunas TVNET nodaļas, uz kurām no Kioska būs tikai saites: Izklaide > Mūzika > Mikrofons 2005, Talantu Aģentūra, Sievietēm > GALERIJAS, Sievietēm > MODELES.
Likvidētas nodaļas: "Online-TV > LNT > Maximālais lidojums", "Online-TV > LNT > Nedēļa", "Online-TV > LTV1 > Operas ziņas", "Izklaide > Libella".
Mainījušas nosaukumus: "Izklaide > Atpūta" -> "Izklaide > Izklaide", "Izklaide > Kultūra" -> "Izklaide > Kultūrvide", "Izklaide > Atpūta > Pasākumi" -> Izklaide > Atpūta > Notikumi". Daudzām izklaides kanāla nodaļām mainītas adreses.

21.11.2005

TVNET Auto jauna nodaļa Raksti > Cilvēks un auto. Pēc pārtraukuma atgriezusies nodaļa Par un ap auto > Līzings & Apdrošināšana (gan citā adresē). Adreses mainītas arī daudzām citām nodaļām. Likvidētas nodaļas, uz kurām Kioskā bija tikai saite: "Dīvainākais tūnings" un "Gada auto 2004".

15.11.2005

rus.TVNET jauns kanāls ar vairākām nodaļām: Мир мужчины. Jaunas nodaļas: Развлечения > Знаменитости, Развлечения > Фото-модель года, Развлечения > Остров искушений, Online-TV > Новoсти > ПБК, Online-TV > 900 секунд, Мир женщины > Дом.
Online-TV kanālā likvidētas nodaļas: "За кого голосовать?", "Недвижимость", "Next".

14.11.2005

rus.Delfi jauns kanāls ar vairākām nodaļām: DELFI Man. Jauna nodaļa: Новости дня > Недвижимость. Nodaļu "Коммерсант Baltic Daily" jau kopš 1. augusta sauc "Деловые вести". Likvidēta nodaļa "Регионы" ar visām trim apakšnodaļām.

Daļēji šo zudumu kompensē jaunas saites Kioskā uz Daugavpils laikrakstiem Миллион un Динабург вестник.

rus.TVNET kanālā "Авто" izlabotas pareizrakstības kļūdas divu nodaļu nosaukumos.

2.11.2005

Kioskā atjaunota saite uz meteozinas.lv, kur atkal atrodamas laika prognozes un plašs ar laika apstākļiem saistītu resursu apkopojums.

1.-2.11.2005

Ļoti liela pārkārtošanās Apollo portālā, tāpēc izmaiņas nodaļu un apakšnodaļu līmenī tuvāk neapskatīsim. Izveidots kanāls "Mans īpašums". Kanāli "Bulvāris", "Mūzika" un liela daļa no kanāla "Vaļasprieki" apvienoti jaunā kanālā "Izklaide". Kanāla "Telpa & Laiks" nodaļas iekļautas kanālā "Dzīve" vai likvidētas. Kanāli "Skaists & Vesels","Viņš & Viņa", "Izglītība" (tagad - "Ģimenei un skolai") un "Karjera & Nauda" (tagad - "Darbs & karjera") iekļauti kanālā "Dzīve" un ievērojami reorganizēti.

7.07.2005

Jaunas nodaļas Apollo: E-kiosks > "Bizness & Psiholoģija", E-kiosks > "Ģimenes Āksts", Mūzika > Dziesmu diena. Likvidētas nodaļas "Karjera & Nauda > Pa karjeras kāpnēm", "Karjera & Nauda > Viedoklis". Nodaļas "Sports > Futbols > Vācija 2006" vietā līdzīga nodaļa "Sports > Futbols 2006".

Jaunas nodaļas portālā TVNET: Zaļā zeme > Citāda vide, Sports > Riteņbraukšana, Izklaide > Libella. Uz pēdējo Kioskā tikai saite. Atgriezusies nodaļa "Sports > Motosports".

Jauna nodaļa portālā Telegraf: Спорт > Велоспорт.

6.07.2005

Portālā TVNET apvienotas ziņu nodaļas "Komentāri un viedokļi" un "Intervijas", izveidojot nodaļu Intervijas un viedokļi. Kioskā jaunās nodaļas arhīvs turpinās nodaļas "Intervijas" arhīvu. Likvidētas nodaļas "TVNET Moto > Intervijas", "Dokumenti", "Sports > Hokejs > Austrija 2005".

Portālā FinanceNet izmainītas adreses visām nodaļām, kā arī izveidotas divas jaunas nodaļas: Nodokļi un likumi > Likumi un Nodokļi un likumi > Pieņemtie noteikumi.

4.07.2005

Portālā Delfi jauna nodaļa: Delfi sievietēm > Delfi bēbis ar vairākām apakšnodaļām. Likvidētas nodaļas "Sports > LBL" un "Delfi sievietēm > Ģimenes dzīve > Grūtniecība".

Jauna nodaļa "The Baltic Times": Summer Events. Kioskā uz to tikai saite.

Jauna nodaļa arī Telegraf: Спецприложения > Латвия - Италия.

3.07.2005

Likvidētas rus.Delfi nodaļas "Новости дня > ЧМ-2005 по хоккею" un "Пресса > Латышская пресса".

29.-30.06.2005

Portālā meteozinas.lv vairs nav Latvijas laika ziņu kartes.

Reorganizēts TVNET kanāls "Online-TV". Tajā likviētas nodaļas "Par ko balsot?", "Piektdieņi", "Pirelli rallija apskats". Pārējās nodaļās vecie raksti vecajās adresēs vairs nav atrodami, bet daļa no tiem atrodami jaunās adresēs, tāpēc Kioskā šodien parādās kā jaunumi. Šodien Kioskā starp ziņu virsrakstiem kļūmes dēļ parādās arī Online-TV videofailu nosaukumi, kurus parasti Kiosks ignorē. "Dāvida šovs" no kanāla "Izklaide" pārvietojas uz kanālu "Online-TV".

27.05.2005

Portālā Apollo jaunas nodaļas: "Mūzika > Eirovīzija 2005 > Latvijas fināla dalībnieki", "Mūzika > Eirovīzija 2005 > Finālisti", "Telpa & Laiks > Ceļš > Allah Akbar", "Bulvāris > Izklaide > Pasākumi", "Bulvāris > Draugiem.lv".
Likvidētas nodaļas: "Sports > Ziema" ar visām apakšnodaļām, "E-kiosks > Les Nouvelles Esthetiques Balticum", "Sports > Banku basketbols: Aktualitātes", "Sports > Banku basketbols: Fotogrāfijas", nodaļas "Mūzika > Eirovīzija 2005" atsevišķiiem izpildītājiem veltītās apakšnodaļas, kā arī nodaļas, uz kurām Kioskā bija tikai saite: "Telpa & Laiks > Lieldienas" un "Karjera & Nauda > OCTA E-polise".
Nodaļu "Mūzika > Eirovīzija 2005 > Pusfinālu dalībnieki" tagad sauc "Mūzika > Eirovīzija 2005 > Latvijas pusfināla dalībnieki". Nodaļa "Klubu uzdzīve" no kanāla "Mūzika" pārvietota uz nodaļu "Bulvāris > Izklaide".

Portālā rus.Delfi jauna nodaļa Новости дня > ЧМ-2005 по хоккею. Nodaļa "Наука и технологии" maina adresi. Likvidēta nodaļa "Новости дня > Выборы-2005".

Izveidots kanāls Delfi Autosports ar vairākām nodaļām. Kioskā dažu jauno nodaļu arhīvu pamatā ņemti arhīvi no atbilstošajām "Auto Delfi" nodaļas "Autosports" apakšnodaļām, jo šīs apakšnodaļas jau kādu laiku netiek atjaunotas un Kioskā vairs nebūs.

Kioskā izņemta saite uz "meteozinas.lv".

26.05.2005

Portālā Delfi jauna nodaļa Sports > LBL. Kioskā ielikta arī saite uz resursu Sports > Futbola virslīga > Rezultāti, komandas, kalendārs, turnīra tabula. Pēc pārtraukuma atgriezusies nodaļa "Sports > Futbola virslīga". Likvidētas nodaļas: "Kultūra un izklaide > Kusturica Rīgā", "Kultūra un izklaide > Saules vārti 2005", "Nacionālās ziņas > Vēlēšanas 2005", "Nacionālās ziņas > Latvijas miljonāri", "Nacionālās ziņas > Partiju paziņojumi", "Sports > SEB BBL", kā arī nodaļas un citi resursi, uz kuriem Kioskā bija tikai saite: "Tehnoloģiju ziņas > Datortehnikas cenas", "Sports > SEB BBL > Kalendārs", "Sports > SEB BBL > Turnīra tabula un rezultāti", "Sports > SEB BBL > Komandas".

23.05.2005

Portālā SportsNews jaunas nodaļas: Boulings un Hokejs > Pasaules čempionāts 2005 gan latviešu, gan krievu valodā.

Portālā TVNET jaunas nodaļas: Sports > Hokejs > Austrija 2005, Sports > Tautas sports, Izklaide > Dāvida šovs, Dokumenti, Latvijā > Reklāmraksti. Likvidētas nodaļas, uz kurām Kioskā bija tikai saite: "Auto 2005" un "Miera Osta".

Portālā "Chas" atgriezusies nodaļa "«Комсомольская правда»".

Portālā "Rīgas Balss" likvidēta nodaļa "Ekonomika, bizness". Izveidotas divas jaunas nodaļas, kurās pagaidām nav manīti raksti, un tās Kioskā nav iekļautas.

20.05.2005

Portālā Telegraf jaunas nodaļas: Спорт > Хоккей. ЧМ-2005, Свидание по пятницам > Голливудские истории от Сергея Рахлина, Спецприложения > Латвия - Китай, Спецприложения > Образование, > Приложения "Телеграфа", Приложения "Телеграфа" > Мой сад, Приложения "Телеграфа" > Мой драйв, Приложения "Телеграфа" > Мой дом, Приложения "Телеграфа" > Мой аппетит.

19.05.2005

Portālā Diena jauna nodaļa Kultūras Diena.

Portālā BBI jaunas nodaļas Ekonomika > Nekustamie īpašumi un Экономика > Недвижимость.

NRA pielikumu "Karjera" tagad sauc "Karjera un izglītība".

Likvidēta Telegraf nodaļa "Выборы 2005". Nosaukumi mainīti sekojošām nodaļām: Медицина -> Здоровье, Общество > Преступление и наказание -> Общество > Криминал, Спорт > K-1 -> Спорт > Единоборства, Письма читателей > Зооклуб -> Письма читателей > Zooклуб.

17.05.2005

Pārkārtošanās BBI kanālā "Kultūra" - veco piecu nodaļu vietā divas jaunas - Māksla un Šovbizness. Likvidēti kanāli "Notikumi" un "Происшествия" ar visām apakšnodaļām. Likvidētas arī nodaļas "Sabiedrība > Izglītība", "Общество > СМИ", "Культура > Прочее".

29.03.2005

Rīgas Balsī jauna nodaļa - Rīgas ziņas. Likvidētas sekojošas nodaļas: "Intervija", "Kultūra", "Domas un debates", "Padomi", "Problēma", "Portretu galerija", "Vecāku sapulce", "Politika", "Ekonomika, bizness", "Praktiskās ziņas", "Izklaide", "Mode", "Fotoalbums". Likvidēti pielikumi "RB Darbs Rīgā" un "Nekustamais īpašums". Uz nodaļu "Praktiskās ziņas" turpmāk Kioskā būs tikai saite.

Apollo kanāls "Izklaide" un tā nodaļa "Kas notiek?" pārtapuši attiecīgi par "Krogu dzīve" un "Jaunumi". Jaunas nodaļas: Sports > Ceļā uz Olimpiādi, Viņš & Viņa > Ievas stāsti, Telpa & Laiks > Lieldienas. Uz pēdējo Kioskā tikai saite. Likvidētas nodaļas: "Politiskais videočats", "Sports > Formula-1 > GP apskati", "Pašvaldību vēlēšanas".

Delfi Next nodaļā "Auto" likvidēta apakšnodaļā "Market", bet ir jaunas apakšnodaļas: History un Live.

TVNetā jaunas nodaļas TVNET Moto > Lasītāju raksti un Miera Osta. Uz pēdējo Kioskā tikai saite. Nav vairs atsevišķas nodaļas "Sports > Motosports", bet attiecīgā informācija meklējama zem "TVNET Auto > Autosports".

Delfos jaunas nodaļas Nacionālās ziņas > Latvijas miljonāri un Kultūra un izklaide > Kusturica Rīgā.

Dažādos portālos likvidētas nodaļas "rus.Delfi > Пресса > "Телеграф"", "Chas > "Комсомольская правда"", "SportsNews > Intervija, "SportsNews > Фаны" "Latvijas Vēstnesis > Latvijas pašvaldību vēlēšanu dokumenti".

4.03.2005

Apollo atjaunota nodaļa Sports > Extreme. Izveidots kanāls Politiskais videočats, uz kuru Kioskā ir tikai saite, jo tā materiāli atrodami arī vēlēšanu nodaļā. Likvidēta nodaļa Mūzika > Eirovīzija 2005 > Pusfinālu dalībnieki.

1.03.2005

Rīgas Balsī jaunas nodaļas: Rīga saimnieko, Praktiskā Rīga, Rīga mācās, Rīga strādā, Kultūra un izklaide un Rīgas stils. Uz pēdējo Kioskā ir tikai saite, jo tur, tāpat kā dažās citās RB nodaļās, netiek izdalīti atsevišķi raksti. Divās citās jaunajās nodaļās rakstu pagaidām nav.

Apollo jauna nodaļa - Skaists & Vesels > Garderobe.

Nams 24 jaunumos arī jauna nodaļa - Aktualitātes Rīgā.

Kioskā pie Dzīve > Dažādi pievienota saite uz jauno TVNET nodaļu Ziņas > Ziņu blogs.

Dienā pēc ilgiem laikiem atgriezusies nodaļa SestDiena > Kas notika pēc tam?.

25.02.2005

Apollo kanāla "Skaists & Vesels" nodaļa "Medicīna" pēc dažu mēnešu pavadīšanas sadalītai apakšnodaļās atkal apvienota, pie reizes arī iegūstot jaunu nosaukumu - Veselība.

Jauna nodaļa Biznes & Baltiya portālā - Интервью.

23.02.2005

Apollo jauna nodaļa Ziņas > Pašvaldību vēlēšanas.

Latvijas Vēstnesī pēc vairāku mēnešu pārtraukuma atgriezusies nodaļa Saeimā.

Kārtējās izmaiņas TVNet Online-TV kanālā: likvidēta nodaļa "Next", bet izveidotas Piektdieņi un Mīl, nemīl.

21.02.2005

Latvijas Vēstnesī jauna nodaļa: Latvijas pašvaldību vēlēšanu dokumenti.

Likvidētas Apollo nodaļas "Sports > Extreme" un "Ziņas > Barikādes".

18.02.2005

BBI portālā likvidētas nodaļas "Pasaulē" gan latviešu, gan krievu valodā. Tā kā latviešu valodā BBI portālā nodaļas tiek numurētas, pie tam nevienu skaitli aktuālajās lappusēs neizlaižot, nodaļu "Reģionos" un "Baznīca" rakstiem mainījusies adrese un tie vairs ar veco adresi nav pieejami. Likvidēto nodaļu raksti (pat vakar vakarā tapušie) BBI portālā vairs nav atrodami. Savukārt Kioskā "cietušo" nodaļu rakstu adreses atbilstošo nodaļu lapās un meklēšanai ir izlabotas. Raksti, kas šonakt iespruka nepareizajās nodaļās, šajās lapās ir izdzēsti. Likvidēto nodaļu raksti, ja nekas BBI nemainīsies, tuvākajās dienās arī šajās lapās tiks izdzēsti. Savukārt stacionārajās lapās viss minētais paliks, kā bijis, tātad - ar nestrādājošām saitēm un nepareizās tēmās.

Pamatīga pārkārtošanās Nams 24 jaunumos. Tāpēc arī Kioskā paveci Nams 24 jaunumi.

TVNetā jauna sadaļa - starptautiskās izstādes "Auto 2005" oficiālā mājaslapa Auto 2005. Kioskā tā tiek pievienota tikai kā saite "Auto, moto" nodaļā. Izmaiņas Online-TV kanālā: likvidētas nodaļas "Dienas cilvēks", "Dziesma manai paaudzei", "Krējums...saldais" un "Medline Info". To vietā nāk Online-TV > Par ko balsot? un Online-TV > Ceļu policija. Jāpiebilst, ka Kioskā (vismaz pašlaik) parādās tikai tekstuālo ziņu virsraksti.

rus.TVNet.lv likvidēta nodaļa "Online-TV > Город", bet izveidota Online-TV > За кого голосовать?.

Apollo likvidēta nodaļa "Tehnoloģijas > Viedoklis", bet izveidota Sports > Banku basketbols ar apakšnodaļām un trim vienmēr aktuāliem rakstiem.

15.02.2005

Likvidēts NRA pielikums "Jelgavas Avīze".

Biznes & Baltiya ieviesta nodaļa Порты & Транспорт.

Laikrakstā "Rīgas Balss" likvidētas nodaļas "Kriminālziņas", "21.GADSIMTS", "Viedokļi".

rus.Delfi izveidota apakšnodaļa Регионы > "Динабург". Pie reizes izveidota nodaļa "Регионы", uz kuru no citām nodaļām pārceļojušas apakšnodaļas "Регионы" (tagad to sauks par "Новости регионов") un "Миллион" (Даугавпилс). Likvidēta apakšnodaļa "Новости дня > Ураган в Латвии".

TVNETā likvidēta apakšnodaļa "Online-TV > Ideja On-Line". No jauna radītas Izklaide > "Kultūras Forums" un Online-TV > 900 sekundes.

Delfos visas apakšnodaļas zem Video ziņām apvienotas. Likvidēta apakšnodaļa "Nacionālās ziņas > ES fondu nauda", tās raksti aizceļo uz "Nacionālās ziņas > Ekonomika". Izveidota apakšnodaļa Nacionālās ziņas > Partiju paziņojumi.

Apollo nodaļa Mūzika > Eirovīzija 2005 sadalīta apakšnodaļās. Kiosks attiecīgo arhīvu pārliek "Ziņu" apakšnodaļā.

11.02.2005

Vairākas izmaiņas Apollo portālā:
nodaļa Vaļasprieki > Taisi pats > Citas lietas pēc pāris nedēļu darbības, kuras laikā tur parādījās tikai viens raksts, savu dzīvīti ir beigusi;
nodaļu Vaļasprieki > Aktīvā atpūta > Riskantas lietas un Vaļasprieki > Aktīvā atpūta > Sezona vietā ir Vaļasprieki > Ceļošana > Aktīvā atpūta;
likvidēti arī kanāli Vaļasprieki > Auto un moto un Bulvāris > Izklaide > Klubu uzdzīve. Jāpiezīmē, ka pēdējā gandrīz dublēja Apollo > Mūzika > Klubu uzdzīve;
kanālā Mūzika nodaļa "Mūzikas ziņas" pārtapusi par "Latvijas ziņas". Līdzās tam arī divas jaunas nodaļas: Ārzemju ziņas un Bildēm - 20.

4.02.2005

Nodaļai Izglītība, zinātne, tehnoloģijas, auto, TV > TV, video, online pievienoti Apollo portālā nestandarta vietā ievietotie un līdz šim nepamanītās nodaļas, kuru rakstu ievērojamai daļai pievienoti arī audio un video materiāli: Apollo > LR-1 "Rīta rosme" un Apollo > LTV-1 "Valsts pirmās personas". Otrais atrodams arī nodaļā Ziņas > Latvijas ziņas.

Pievienota saite uz Apollo > Valūtu kursi.

Kioskā iekļauta saite uz nodaļu Apollo > Viedoklis. Pati nodaļa nav iekļauta Kioskā, jo visi tās raksti atrodami arī citās Apollo nodaļās, kuras ir Kioskā. Nodaļa Apollo > Telpa & Laiks > Viedoklis ir beigusi savu darbību. Tāpat likvidēta arī nodaļa "Apollo > Telpa & Laiks > Arhitektūra un dizains" ar visām savām apakšnodaļām.

Pievienoti arī sekojoši resursi:
Diena > SestDiena > Sports,
TVNET > Sports > Volejbols,
Biznes & Baltiya > Актуальная тема,
Biznes & Baltiya > Календарь событий.

1.02.2005

Ievietotas jaunas saites uz sekojošiem resursiem:
Delfi Kvadrātmetrs - nekustamo īpašumu portāls,
Delfi > Joku lapa,
Delfi Admiral - valūtu un fondu tirgu ziņas (krievu val.).

21.01.2005

Nu arī www.sportsnews.lv jaunais dizains ir saprotams Kioska ziņu meklētājam. Tāpēc šovakar Kioskā būs pat vairāk kā 3 mēnešu "jaunas" sporta ziņas. Šķiet, ka ar to visus dizainiskos "parādus" Kiosks ir nokārtojis.

19.01.2005

Ieviestas izmaiņas, lai Kiosks "ņemtu pretī" pirms nedēļas izveidoto jauno Apollo dizainu. Tāpēc šīsdienas "pievedums" pulksten 2130 ir pilns ar ne pašām svaigākajām Apollo ziņām. Diemžēl vecākās ziņas pēc dizaina nomaiņas no visaktīvāk atjaunotajām Apollo apakšnodaļām Kioskā neparādīsies.

Pie reizes pamanīts defekts, kas vairumam Apollo ziņu, kas jaunākas par 20.decembri, veido mazliet nepareizas adreses. Caur Kioska meklētāju atrodamajiem virsrakstiem un Apollo apakšnodaļām veltītajās lapās šī kļūda izlabota. Pie reizes tur novērsta arī minēto virsrakstu dublēšanās. Citās lapās kļūda nav labota, jo visas notestētās pārlūkprogrammas pašas to izlabo. Ja nu jūsējā ne - dzēsiet nost Apollo adreses galā piekabinātās pēdiņas vai ko tamlīdzīgu.

Likvidēti šādas Apollo nodaļas: "Karjera & Nauda > Nauda šonedēļ", "Ziņas > Apollo foto", "Ziņas > Pagājušajā nedēļā". Kanāls "Aktīvā atpūta" tagad saucas "Vaļasprieki". Zem tā divās daļās sadalījiuses nodaļa "Cope & Medības". Visi tās arhīvi, neskatoties uz saturu, aiziet pie "medībām", bet "cope" tiek pievienota pirms 2 mēnešiem darbību pārtraukušajai tāda paša nosaukuma nodaļai.


[ Uz Kioska sākumlapu ]
[ Par Kiosku, palīdzība, kontakti ]
[ Izveidot savu Kioska sākumlapu ]